USD
EURO
ALTIN

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sahil Güvenlik Komutanlığının 2016 yılı uzman erbaş alımı kapsamında ikinci seçim aşamalarının sınav yeri ve sınav tarihi belli oldu. Başvuru yapan adaylar aşağıda bulunan linkten T.C. kimlik numaraları ile giriş yaparak başvuru sonuçlarını ve sınav bilgilerini öğrenebilecekler. Sahil Güvenlik Komutanlığı 2016 yılı personel alımı kapsamında […]

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sahil Güvenlik Komutanlığının 2016 yılı uzman erbaş alımı kapsamında ikinci seçim aşamalarının sınav yeri ve sınav tarihi belli oldu. Başvuru yapan adaylar aşağıda bulunan linkten T.C. kimlik numaraları ile giriş yaparak başvuru sonuçlarını ve sınav bilgilerini öğrenebilecekler.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2016 yılı personel alımı kapsamında 635 uzman erbaş alımı yapacağı ilan etmiş ve 17 Ekim – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında başvurular alınmıştı. Sahil Güvenlik Komutanlığı topçu, elektrikçi, ikmal, şoför, serdümen, motorcu, kurbağa adam muhafız sınıflarında uzman erbaş alımı gerçekleştirecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığının 2016 yılı 635 uzman erbaş alımına en az lise ve dengi okullardan mezun olan adaylar başvuru yapabildi. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş olmak, askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak da başvuru şartları arasında yer alıyordu.

Sahil Güvenlik Komutanlığının uzman erbaş alımı başvuru sonuçları için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM