USD
EURO
ALTIN

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı’na (İSG) girecek adaylar bu haberimiz sizi yakından ilgileniriyor. 2017 İSG 1. dönem sınav giriş yerleri az önce açıklandı. Peki İSG 1. dönem sınavına girecek adaylar sınav giriş yerlerini nasıl öğrenebilecek? 2017 Yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. dönem sınavına girecek adayların heyecanla beklediği […]

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği  Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

2017 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı’na (İSG) girecek adaylar bu haberimiz sizi yakından ilgileniriyor. 2017 İSG 1. dönem sınav giriş yerleri az önce açıklandı. Peki İSG 1. dönem sınavına girecek adaylar sınav giriş yerlerini nasıl öğrenebilecek?

2017 Yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. dönem sınavına girecek adayların heyecanla beklediği an geldi. ÖSYM Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklamada 2017 Yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. dönem sınavına başvuru yapan adayların sınava gireceği binalara ve salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığı ve sınav giriş belgelerinin yayımlandığını duyurdu.

ÖSYM’nin yaptığı duyuruya göre 2017 Yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. dönem sınavına girmek için başvuru yapan adaylar sınava girecekleri yerleri ÖSYM’nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. 2017 İSG 1. dönem sınav giriş yerlerine haberimizde bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2017 Yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. dönem sınavı bu yıl 29 Nisan 2017 tarihinde uygulanacak olup sınav saat 10:00’da başlayacaktır. ÖSYM az önce yaptığı duyuruda sınava girecek adayları 15 dakika kuralı hakkında uyardı. Yapılan yazılı açıklamada saat 9:45’ten sonra gelen adayların sınav binalarına alınmayacağı vurgulandı.

 Sınav giriş yerlerini öğrenmek için tıklayınız.

 

YORUMLAR


    0 YORUM