USD
EURO
ALTIN

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından 29 Nisan – 30 Nisan 2017 tarihlerinde ara sınav giriş yerleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencilerinin bahar dönemi ara sınav giriş belgeleri yayınlandı. AÖF 2016-2017 bahar dönemi ara sınavları 29 Nisan Cumartesi ve 30 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek. Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından öğrencilerin sınava gireceği bina ve salon numaralarını […]

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından 29 Nisan – 30 Nisan 2017 tarihlerinde ara sınav giriş yerleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencilerinin bahar dönemi ara sınav giriş belgeleri yayınlandı. AÖF 2016-2017 bahar dönemi ara sınavları 29 Nisan Cumartesi ve 30 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek.

Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından öğrencilerin sınava gireceği bina ve salon numaralarını gösteren sınav giriş belgeleri yayınlandı. AÖF bahar dönemi ara sınavlarına girecek öğrenciler sınav giriş belgelerini Açıköğretim Fakültesinin internet adresine T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak ya da AÖF bürolarından alabilecekler.

AÖF bahar dönemi final sınavları (dönem sonu) 3 Haziran 2017 Cumartesi ve 4 Haziran 2017 Pazar günü yapılacak. Vize ve final sınavlarından sonra 22 Temmuz 2017 tarihinde ise 2016-2017 öğretim yılı üç ders sınavı gerçekleştirilecek. Sınavlara girerken adayların sınav giriş belgelerinin ve kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

AÖF sınavlarında 4 yanlış cevabın 1 doğru cevabı götürme uygulaması devam ediyor. Öğrenciler tarafından düzenlenen kampanyalar sonuç getirmedi. Konu Meclise bile taşında ama 4 yanlış 1 doğru uygulaması devam ediyor.

Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav giriş belgesi için tıklayınız.

 

YORUMLAR


    0 YORUM