USD
EURO
ALTIN

Polis Akademisi 2017 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Polis Akademisi Başkanlığı 2017 yılı rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 2017 yılı rütbe terfi sözlü sınavları Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine göre 27 Mart – 6 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılmıştı. 2017 yılı rütbe terfi sözlü sınavlarına katılan adaylar sonuçlarını Polis Akademisi […]

Polis Akademisi 2017 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçlarını Açıkladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Polis Akademisi Başkanlığı 2017 yılı rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 2017 yılı rütbe terfi sözlü sınavları Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine göre 27 Mart – 6 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılmıştı.

2017 yılı rütbe terfi sözlü sınavlarına katılan adaylar sonuçlarını Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet adresinden e-Devlet kapısına T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecekler.

Adaylardan sözlü sınav sonuçlarına maddi hata bulunduğu iddiasıyla neticelerin açıklanmasından itibaren en geç 24 saat içinde, sonuçların açıklandığı Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinde oluşturulan dijital form ve bu formun çıktısı imzalanarak, doğrudan veya birimi kanalıyla Polis Akademisi Başkanlığına itirazda bulunulabilecekler.

Belirtilen süre içerisinde ulaşmayan itirazlar dikkate alınmayacak. Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekiyor.

2017 yılı rütbe terfi sözlü sınav sonuçları için tıklayınız.

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM