USD
EURO
ALTIN

Kırklareli Üniversitesi Akademik Personel alım ilanı: 8 Öğretim Üyesi

Eleman Sayısı:8Resmî Gazete Yayım Tarihi:03.04.2019Başvuru Süresi:İlan yayımlandığı tarih itibariyle 15 gündür. Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik ve Öğretim […]

Kırklareli Üniversitesi Akademik Personel alım ilanı: 8 Öğretim Üyesi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eleman Sayısı:8Resmî Gazete Yayım Tarihi:03.04.2019Başvuru Süresi:İlan yayımlandığı tarih itibariyle 15 gündür.

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular profesör ve doçent kadroları için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; doktor öğretim üyesi kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün geçerli olup; tüm bilgiler Üniversitemiz http://pdb.klu.edu.tr/ adresinde yer almaktadır.

SıaraBirimBölümABDUnvanAdetNİTELİK
1Fen Edebiyat FakültesiKimyaOrganik KimyaProfesör1Organik Kimya alanında doktorayapmış olmak ve aynı bilim alanında Doçent unvanı almış olmak, kumarin içeren ftalosiyaninler konularında çalışmaları bulunmak.
2Fen Edebiyat FakültesiKimyaOrganik KimyaDoçent1Organik Kimya alanında doktora yapmış olmak ve aynı bilim alanında Doçent unvanı almış olmak,aza-Diels-Alder konularında çalışmaları bulunmak.
3Fen Edebiyat FakültesiKimyaAnalitik KimyaDoçent1Analitik Kimya alanında doktora yapmış olmak ve aynı bilim alanında Doçent unvanı almış olmak. Organoklorlu pestisitler ve metal analizleri konularında çalışmaları bulunmak.
4Fen Edebiyat FakültesiSosyolojiUygulamalı SosyolojiProfesör1Küreselleşme ve yoksulluk alanında çalışmaları bulunmak.
5Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve Edebiyatlarıİngiliz Dili ve EdebiyatıDr. Öğr. Üyesi1İngiliz Edebiyatı alanında doktora mezunu olmak. Modernist Şiir Ve Yapı sökümcülük alanında çalışma yapmış olmak.
6Mimarlık FakültesiPeyzaj MimarlığıBitki Materyali ve KullanımıDr. Öğr. Üyesi1Peyzaj Mimarlığı alanında doktora yapmış olmak.
7Turizm FakültesiGastronomi ve Mutfak SanatlarıGastronomi ve Mutfak SanatlarıDr. Öğr. Üyesi1Turizm İşletmeciliği alanında doktora mezunu olmak. Trakya Bölgesi gastronomi rotası ile ilgili çalışmaları bulunmak.
8Sağlık YüksekokuluEbelikEbelikDr. Öğr. Üyesi1Analitik Kimya alanında doktora yapmış olmak ve aynı bilim alanında Doçent unvanı almış olmak. Organoklorlu pestisitler ve metal analizleri konularında çalışmaları bulunmak.

YORUMLAR


    0 YORUM