USD
EURO
ALTIN

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine 45 Öğretim Üyesi alınacak

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine 45 Öğretim Üyesi (5 Profesör, 8 Doçent, 32 Dr. Öğretim Üyesi) alınacak Eleman Sayısı: 45 İlgili Yönetmelik:•2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu •Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği •Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma Yönergesi (İlkeler Ve Kriterler). Resmî Gazete Yayım Tarihi:05.04.2019 Başvuru Süresi:İlanın RG yayım tarihinden itibaren 15 […]

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine 45 Öğretim Üyesi  alınacak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine 45 Öğretim Üyesi (5 Profesör, 8 Doçent, 32 Dr. Öğretim Üyesi) alınacak

Eleman Sayısı: 45

İlgili Yönetmelik:•2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu •Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği •Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma Yönergesi (İlkeler Ve Kriterler).

Resmî Gazete Yayım Tarihi:05.04.2019

Başvuru Süresi:İlanın RG yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) içerisinde Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kuramlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma Yönergesi (İlkeler Ve Kriterler) uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

– İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir.

– Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, başvuru formlarına ve ayrıntılı bilgilere https://ksbu.edu.tr/ adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.

– Adaylar, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuruda bulunacaklardır.

– Posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

BirimiBölümAnabilim DalıUnvanıDereceAdetÖzel Şartlar
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriTıbbi MikrobiyolojiProfesör11Tıbbi mikrobiyoloji alanında doçent unvanı almış, immün sistemi baskılayan hastalıkların varlığında mantar ve diğer mikroorganizmaların kolonizasyonu ile ilgili çalışma yapmış olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriFizyoloji11Fizyoloji alanında doçent unvanı almış ve nanopartikül, iskemi-reperfüzyon, epilepsi ve davranış modelleri alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve Reanimasyon11Anesteziyoloji ve reanimasyon alanında doçent unvanı almış, yoğun bakım yan dal uzmanı olmak ve serebral oksijen satürasyonu, entropi ve bispektral indeks ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriTıbbi Patoloji11Tıbbi patoloji alanında doçent unvanı almış, diyabetik nefropati alanında çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelikİç Hastalıkları Hemşireliği11Hemşirelik alanında doçent unvanı almış, hemşirelik eğitimi, yaşlı sağlığı konularında deneyim sahibi ve çalışmaları olmak.
BirimiBölümAnabilim DalıUnvanıDereceAdetÖzel Şartlar
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriBiyoistatistikDoçent31Biyoistatistik alanında doçent unvanı almış olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriFizyoloji31Fizyoloji alanında doçent unvanı almış ve tip 2 diyabet ve polimorfizim alanında çalışma yapmış olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriFizyoloji31Fizyoloji alanında doçent unvanı almış ve ısı şoku proteinlerinin fonksiyonları ile ilgili çalışma yapmış olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriHalk Sağlığı11Tıp doktoru, halk sağlığı alanında doçent unvanı almış ve bölgesel çevre sağlığı konularında çalışmış ve proje üretmiş olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar Cerrahisi11Kalp ve damar cerrahisi alanında doçent unvanı almış ve transkateterkalp kapağı implantasyonu uygulaması eğitim sertifikasına sahip olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji11Enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji alanında doçent unvanı almış ve diyabetik ayak enfeksiyonları konusunda çalışma yapmış olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriNöroşirurji11Nöroşirurji alanında doçent unvanı almış, kranial üç boyutlu yazıcı destekli modelleme ve serebralvazospasm konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriTıbbi Patoloji11Tıbbi patoloji alanında doçent unvanı almış, karpaltünel sendromunda histopatolojik değişiklikler ile ilgili çalışma yapmış olmak.
BirimiBölümAnabilim DalıUnvanıDereceAdetÖzel Şartlar
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriAnatomiDoktor Öğretim Üyesi31Tıp doktoru ve anatomi alanında doktora yapmış olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriAnatomi31Anatomi alanında doktora veya uzmanlık yapmış olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriTıbbi Biyokimya41Tıp doktoru ve tıbbi biyokimya uzmanı olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriTıbbi Biyoloji41Tıp doktoru ve epigenetik alanında çalışma yapmış olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleriİç Hastalıkları31Tıp doktoru, iç hastalıkları uzmanı ve endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleriİç Hastalıkları31Tıp doktoru, iç hastalıkları uzmanı ve hematoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleriİç Hastalıkları31Tıp doktoru, iç hastalıkları uzmanı ve medikal onkoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriRadyoloji41Tıp doktoru, radyoloji uzmanı olmak, bilgisayarlı tomografide tümör volümü ölçümü ve opplerultrasonografidendotelyaldis fonksiyonun değerlendirilmesi ile ilgili çalışmaları olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve Rehabilitasyon41Tıp doktoru, fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve Rehabilitasyon41Tıp doktoru, fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanında uzman ve romatoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve Rehabilitasyon41Tıp doktoru, fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanında uzman ve algoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriNükleer Tıp41Tıp doktoru ve nükleer tıp alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriPsikiyatri41Tıp doktoru ve psikiyatri alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAdli Tıp21Tıp doktoru, adli tıp alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAcil Tıp41Tıp doktoru, acil tıp alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriGöğüs Hastalıkları41Tıp doktoru ve göğüs hastalıkları alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriNöroloji41Tıp doktoru, nöroloji alanında uzman, yutma ve yutma bozukluklarının elektrofizyolojik olarak değerlendirilmesi konusunda sertifikası bulunmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları31Tıp doktoru, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, pediyatrik kardiyoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve Reanimasyon31Tıp doktoru, anesteziyoloji ve reanimasyon alanında uzman ve yoğun bakım yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve Reanimasyon31Tıp doktoru, anesteziyoloji ve reanimasyon alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGenel Cerrahi31Tıp doktoru, genel cerrahi alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve Doğum31Tıp doktoru, kadın hastalıkları ve doğum alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve Doğum31Tıp doktoru, kadın hastalıkları ve doğum alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKulak Burun Boğaz Hastalıkları21Tıp doktoru, kulak burun boğaz hastalıkları alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriPlastik ve Rekonstrüktif Cerrahi21Tıp doktoru, plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve Travmatoloji21Tıp doktoru, ortopedi ve travmatoloji alanında uzman olmak ve femurepifiz kırıklarında sonlu elemanlar yöntemi ile ilgili biyomekanik çalışmaları olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar Cerrahisi21Tıp doktoru, kalp ve damar cerrahisi alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriÜroloji21Tıp doktoru, üroloji alanında uzman olmak.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriÇocuk Cerrahisi21Tıp doktoru, çocuk cerrahisi alanında uzman olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelikİç Hastalıkları Hemşireliği51Hemşirelik alanında lisans, hemşirelik alanında doktora, sağlığı geliştirici ve koruyucu davranışlarla ilgili çalışma yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiFizyoterapi ve Rehabilitas yonOrtopedik Fizyoterapi51Fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında lisans, fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında doktora, kronik bel ağrısı olan hastalarda manuel tedavi ve nöroplastik ağrı eğitiminin etkinliği konusunda çalışmış olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerDiş Hastalıkları ve Tedavisi51Diş hekimi ve restoratif diş tedavisi alanında uzman olmak, dişlerde renk seçimi ile ilgili çalışmalar yapmak.

YORUMLAR


    0 YORUM