USD
EURO
ALTIN

İskenderun Teknik Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi alıyor

Eleman Sayısı:15 İlgili Yönetmelik:2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Resmî Gazete Yayım Tarihi:09.04.2019 İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğünden Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili […]

İskenderun Teknik Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi alıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eleman Sayısı:15

İlgili Yönetmelik:2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği

Resmî Gazete Yayım Tarihi:09.04.2019

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.iste.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İLAN NOBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANIDERECEADETAÇIKLAMA
2019 – 101DENİZ BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİSİ FAKÜLTESİSU KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONUSU KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONUDOÇENT11Denizlerde bakteriyel üretim, fitoplankton ve deniz mikrobiyolojisi konularında çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 102MİMARLIK FAKÜLTESİİÇ MİMARLIKİÇ MİMARLIKDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Lisans, yüksek lisans ve doktora/sanatta yeterlilik derecelerinden en az birini ‘iç mimarlık’ veya ‘iç mimarlık ve çevre tasarımı’ alanında almış olmak.
2019 – 103MİMARLIK FAKÜLTESİİÇ MİMARLIKİÇ MİMARLIKDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31İç mimarlık’ veya ‘iç mimarlık ve çevre tasarımı’ alanında doktora veya sanatta yeterlilik derecesi almış olmak.
2019 – 104MİMARLIK FAKÜLTESİMİMARLIKMİMARLIKDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ41Mimarlık lisans mezunu olup, mimarlık alanında doktora derecesi almış olmak.
2019 – 105MİMARLIK FAKÜLTESİMİMARLIKMİMARLIKPROFESÖR11İnşaat sektöründe verimlilik, iş sağlığı ve güvenliği, yapı işletmesi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 106MİMARLIK FAKÜLTESİŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMAŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMADOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ41Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinden en az ikisini; ‘şehir ve bölge planlama’, ”şehir tasarımı’, ‘şehir planlama’, ‘şehircilik’, ‘kent ve çevre bilimleri’ veya ‘kentleşme ve çevre sorunları’ alanında almış olmak.
2019 – 107MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Karmaşık sistemler ve ajan tabanlı simülasyon konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI- E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 – 108MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİDOÇENT11Lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ile doçentliğini endüstri mühendisliği alanında almış olmak. Konteyner yükleme problemleri konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 109MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Hidrojen yakıt hücreli elektrikli araçlar konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI- E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 – 110MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİDOÇENT11Yakıt pili sistemlerinin çok amaçlı optimizasyonu ve ekserji analizi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 111MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİPROFESÖR11Dalga enerjisi konvertör modelleme/kontrol ve sürtünme karıştırma kaynağı konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 112MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ31Nano malzemeli onarım harçları konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 – 113MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİPETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİPETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİPROFESÖR11Petrol kraking ve biyokütle pirolizi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 – 114TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULUGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARIGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARIDOÇENT11Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği, Turizm İşletmeciliği veya’Turizm ve Otel İşletmeciliği’ alanlarından birinden lisans, yüksek lisans veya doktora mezunu olup;doçentliğini bu alanların birinde almış olmak. Gastronomi ve mutfak sanatları bölümünde lisans düzeyinde enaz iki yarıyıl ders vermiş olmak.
2019 – 115TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULUGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARIGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ51Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği, Turizm İşletmeciliği veya ‘Turizm ve Otel İşletmeciliği’ alanlarının birinden lisans mezunu olup; bu alanların birinde doktora derecesi almış olmak. Türk mutfağı uygulamaları alanında lisans düzeyinde en az iki yarıyıl ders vermiş olmak.

YORUMLAR


    0 YORUM