USD
EURO
ALTIN

Sakarya Üniversitesi 78 Öğretim Üyesi alacak

Eleman Sayısı:78 Resmî Gazete Yayım Tarihi:17.04.2019 Başvuru Süresi:İlanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür. Sakarya Üniversitesi Rektörlüğünden 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Üniversitemiz’e Öğretim Üyesi alınacaktır. 1-Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans […]

Sakarya Üniversitesi 78 Öğretim Üyesi alacak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eleman Sayısı:78

Resmî Gazete Yayım Tarihi:17.04.2019

Başvuru Süresi:İlanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğünden

2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Üniversitemiz’e Öğretim Üyesi alınacaktır.

1-Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 6 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

2-Doçent kadrosu için adayların Başvuru Formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, 2 fotoğrafını, Doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. Üniversitemiz Senato Kararına istinaden; doçentlik kadrolarına başvuranlardan, doçentlik unvanını Üniversitelerarası Kurulca sözlü sınava tabi tutulmadan almış olan adaylar, müracaat ettikleri doçent kadroları için Üniversitelerarası Kurulca oluşturulacak jüri üyelerince sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Bu sınavdan başarılı olamayan adayların atamaları yapılmayacaktır.

3-Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için adayların, Başvuru Formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, 2 fotoğrafını, nüfus cüzdan suretini, öğrenim belgelerini (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte), yabancı dil belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte ilgili birime başvurmaları gerekmektedir.

Son başvuru tarihi ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLGİLİ BİRİMADETDERECEUNVANIAÇIKLAMA
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI11PROFESÖRDoktora ve Doçentlikuzmanlıkalanları Rehberlik ve PsikolojikDanışmanlık olmakve günlük ritm vefobilerleilgiliçalışmaları olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI11PROFESÖRDoktora ve Doçentlik uzmanlık alanları Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık olmak ve zorbalık, sanal zorbalık ve internet bağımlılığı ile ilgili çalışmaları olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRGeometri ve Matematik Eğitimi alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRDoçentliğini Fen Bilgisi Eğitimi alanında almış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11DOÇENTDoçentliğini Fen Bilgisi Eğitimi alanında almış olmak ve bilişsel yapı ve akış haritası ile ilgili çalışmaları olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ SINIF EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRİnsan hakları ve demokrasieğitimi,sorumlulukeğitimi,strateji veuygulamaları,eğitimdesivilleşmekonularında çalışmaları bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11DOÇENTDoktora ve Doçentlik alanı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi olmak. Okul Öncesi Teknoloji Kullanımı alanında çalışmaları olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ ZİHİN ENGELLİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI11DOÇENTYüksek lisans, doktora ve doçentliğini Özel Eğitim alanında almış olmak.
SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ RESİM BÖLÜMÜ RESİM ANASANAT DALI21PROFESÖRPlastik Sanatlar alanının Resim alanında Doçent unvanına sahip olmak.
SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MİMARLIK ANABİLİM DALI11PROFESÖRSeramik malzemelerin kristalografik özellikleri üzerine ve CFRP sargılı BA kolonlarda deneysel, nümerik çalışmalar yapmış olmak.
SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ TEZHİP ANASANAT DALI11DOÇENTGeleneksel Türk Sanatları alanında Doçent unvanına sahip olmak, tezhip ve çini sanatı konusunda çalışmalar yapmış olmak.
SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ HALI-KİLİM ANASANAT DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİSanatta yeterlik tezlerini Geleneksel Türk Sanatları Anasanat Dalı Halı-Kilim ve Eski Kumaş Desenleri programı kapsamında vermiş olmak. Yörük kirkitli dokumaları konusunda yayınları olmak.
SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ HALI-KİLİM ANASANAT DALI14DR.ÖĞR.ÜYESİSanatta yeterlik tezlerini Geleneksel Türk Sanatları Anasanat Dalı Halı-Kilim ve Eski Kumaş Desenleri programı kapsamında vermiş olmak. Kirkitli dokuma alanında deneysel eserleri olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇEVİRİBİLİM BÖLÜMÜ MÜTERCİM TERCÜMANLIK İNGİLİZCE ANABİLİM DALI11DOÇENT
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ SİSTEMATİK FELSEFE VE MANTIK ANABİLİM DALI11DOÇENT
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ FELSEFE TARİHİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜ ANALİTİK KİMYA ANABİLİM DALI11PROFESÖRBileşik yarıiletkenlerinelektrodepozisyonu, güneş hücreleri velityum iyonpil alanlarındaçalışmalaryapmışolmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜ FİZİKOKİMYA ANABİLİM DALI11PROFESÖRTiyazol türevipolimerlerve nano boyutlumalzemelerinsentezi konularındaçalışmalaryapmışolmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜ FİZİKOKİMYA ANABİLİM DALI11DOÇENTElektrokimyasal enerji depolama alanında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MATEMATİĞİN TEMELLERİ VE MATEMATİKLOJİK ANABİLİM DALI11DOÇENTMatris denklemleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ GENEL SOSYOLOJİ VE METODOLOJİ ANABİLİM DALI11DOÇENTGöç kimlik ve ulusötecilik konularında çalışmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ UYGULAMALI SOSYOLOJİ ANABİLİM DALI12DR.ÖĞR.ÜYESİKent sosyolojisi konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH BÖLÜMÜ OSMANLI MÜESSESELERİ VE MEDENİYETİ TARİHİ ANABİLİM DALI11DOÇENTOsmanlı Müesseseleri ve Medeniyeti Tarihi alanında Doçent unvanı almış olmak, Osmanlı Maddi Kültürü alanında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH BÖLÜMÜ TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ ANABİLİM DALI11DOÇENTKafkasya üzerine çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH BÖLÜMÜ YAKINCAĞ TARİHİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRTürk-Alman ilişkileri üzerine çalışmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ ESKİ TÜRK EDEBİYATI ANABİLİM DALI11PROFESÖRTürk Şerh Edebiyatı üzerine çalışma yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ YENİ TÜRK DİLİ ANABİLİM DALI11DOÇENTEtnolingüistik alanında çalışmaları bulunmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ YENİ TÜRK DİLİ ANABİLİM DALI12DR.ÖĞR.ÜYESİTürk dilinin ekleşme düzeni konusunda çalışmalar yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ SANAT TARİHİ BÖLÜMÜ TÜRK-İSLAM SANATI ANABİLİM DALI12DOÇENTTürk-İslam sanatları üzerine çalışmış olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK BÖLÜMÜ GAZETECİLİK ANABİLİM DALI11DOÇENTKadın, Medya ve Sosyoloji alanlarında çalışmalar yapmış olmak
BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI11DOÇENTDoçentlik unvanını Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği alanından almış olmak.
BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİDoktorasını bilgisayar mühendisliği ya da yazılımmühendisliği bölümlerindenalmışolmak.
DEVLET KONSERVATUVARI TEMEL BİLİMLER BÖLÜMÜ TEMEL BİLİMLER ANASANAT DALI11DOÇENTOnbeşinci yüzyıl Türk Müziği nazariyatı ve onsekizinci yüzyıl Türk Müziği bestekarları konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ DİN EĞİTİMİ ANABİLİM DALI13DOÇENT
İLAHİYAT FAKÜLTESİ FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ FELSEFE TARİHİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ HADİS ANABİLİM DALI11PROFESÖR
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TEFSİR ANABİLİM DALI11DOÇENT
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ARAP DİLİ VE BELAGATI ANABİLİM DALI14DR.ÖĞR.ÜYESİ
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ İSLAM HUKUKU ANABİLİM DALI14DR.ÖĞR.ÜYESİ
İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA ANABİLİM DALI11PROFESÖRDoçentliğini Üretim Yönetimi bilim alanında almış olmak. Üretim ve tedarik zincirinde en iyi uygulamalar konularında yayımlanmış çalışmaları olmak.
İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ YÖNETİM VE ORGANİZASYON ANABİLİM DALI11DOÇENTDoçentliğini Yönetim ve Strateji bilim alanında almış olmak. Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Uygulamaları, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, Girişimcilik Eğitimi alanında yayımlanmış çalışmaları bulunmak.
İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ MUHASEBE VE FİNANSMAN ANABİLİM DALI11DOÇENTDoçentliğini Muhasebebilimalanındaalmışolmak. MuhasebeBilişimSistemleri,KurumsalKaynak Planlaması(ERP), Stratejik Yönetim Muhasebesi-Fiyatlama ve UMS-UFRS alanında yayımlanmış çalışmaları bulunmak.
İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ TİCARET HUKUKU ANABİLİM DALI14DR.ÖĞR.ÜYESİBorçlar Hukukualanındadoktorayapmışolmak, Patent Hukuku, Rekabet Hukuku, Arabuluculuk alanlarında yayımlanmış çalışmaları bulunmak.
İŞLETME FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ SAĞLIK YÖNETİMİ ANABİLİM DALI11DOÇENTSağlık hizmetlerinde performans yönetimi, hasta hakları ve etik konularında çalışmalar yapmış olmak.
SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ ÇALIŞMA EKONOMİSİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRDoçentliğini Sosyal politikalar alanında almış olmak, yeşil ekonomi ve sürdürülebilir sosyal politika, refah analizi ve ölçüm yöntemleri alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ İKTİSADİ GELİŞME VE ULUSLARARASI İKTİSAT ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİİktisat alanında doktorayapmışolmak.Finansalgelişmevegelir eşitsizliği ilişkisikonusunda akademikçalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALI11PROFESÖRYoğun bakım yan dal uzmanı olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALI11DOÇENTTARD-YEK II Yeterlik Sertifikasına sahipolmakve Obstetrik Anestezi konusundaeğitimciolmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI11PROFESÖRÜYTE ve Robotik Cerrahi Sertifikası olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI11DOÇENTÜYTE ve PDÖ Sertifikası olmak. Metabolik hastalıklar ve infertilite alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRPediyatrik ortopedi alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ÇOCUK CERRAHİSİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ GÖZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI11PROFESÖRGirişimsel Kardiyoloji, IVUS-OCT alanında yurtdışı eğitim almış olmak. Periferik Girişimler alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TIBBİFARMAKOLOJİANABİLİM DALI11PROFESÖRTıptaUzmanlıkBelgesiolmak, Psikofarmakoloji ve Farmakoekonomia alanında üst düzeydeneyimiolmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ACİL TIP ANABİLİM DALI11DOÇENTPDÖ ve UMKE sertifikası olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ GÖĞÜS HASTALIKLARI ANABİLİM DALI11DOÇENTGöğüs hastalıklarında yapay zeka uygulamaları, uyku bozuklukları ve mesleki astım alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI21DOÇENTDoçentliğini Genel Dahiliye alanında almış olmak, Nütrisyon ve PDÖ Sertifikası olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI11DOÇENTEn az 3 (üç)yılAMATEMdeneyimiolmak,bağımlılıktedavisi alanındadeneyimliolmak. Hipnoz vebilişseldavranışçı tedaviler alanındadeneyimliolmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİÇocuk kardiyolojisi uzmanıolmak, girişimselalandadeneyimliolmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİPediyatrik dermatolojialanında deneyimli olmak,üremesağlığıvecilthastalıkları alanındaçalışmalarıolmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİEpidemiyoloji alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ RADYOLOJİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİYetişkin ve pediyatrik girişimsel radyoloji alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TIBBİ BİYOLOJİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİTıbbi biyoloji doktorası olmak, meme kanserinde nanopartiküller ve ilaç direnci konusunda çalışmaları ve dış kaynaklı projeleri olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİTıp Fakültesi mezunu olmak ve Uzmanlığını Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümünde yapmış olmak, solunumsal bakteriyel viral etkenlerin moleküler yöntemle saptanması çalışmaları yapmış olmak.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ ANABİLİM DALI12DR.ÖĞR.ÜYESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ DOĞUM VE KADIN HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ DOĞUM VE KADIN HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ ANABİLİM DALI12DR.ÖĞR.ÜYESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ PSİKİYATRİ HEMŞİRELİĞİ ANABİLİM DALI11DR.ÖĞR.ÜYESİ
ORTADOĞU ENSTİTÜSÜ ORTADOĞU ÇALIŞMALARI ANABİLİM DALI (DİSİPLİNLERARASI)11PROFESÖRDoçentliğini Uluslararası ilişkiler alanında almış olmak. Ortaoğu ve güvenlik alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ OPTİSYENLİK PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİTıp Fakültesi mezunu olmak, en az beş yıl göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmış olmak. Göz acilleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİEksternal Filksatörler konusunda çalışmalar yapmış olmak. Deney hayvanları kullanımı alanında ileri düzeyde deneyim sahibi olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİSağlığın korunması konularında çalışmalar yapmış olmak. Tıbbi hizmetler alanında deneyim sahibi olmak.
ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİEğitim Teknolojisi alanında doktora yapmış olmak. E- Öğrenme ve çevrimiçi öğrenme ortamları ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİÜretim Yönetimi ve pazarlama alanında Doktora yapmış olmak. Afet Yönetimi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI11DR.ÖĞR.ÜYESİİşletme anabilim dalında doktora yapmış olmak. Mesleki yeterlilik sistemi ve İş Sağlığı ve Güvenliği alanında mesleki deneyime sahip olmak.

YORUMLAR


    0 YORUM